fbpx

Web site, işletmelerin internette sahip olması gereken profesyonel tasarımı ifade eder. Her gün milyonlarca kişi tarafından kullanılan internet dünyasında kişi ve işletmeler; kimliklerini, ürün ve hizmetlerini, referanslarını, kısacası tüketicinin merak ettiği her bilgiyi profesyonel olarak sunmaları gerekir.

Web siteleri kişi ve işletmelerin internetteki vitrinleridir. Hedef kitlenin, firma ile ilk temasının gerçekleştiği ilk yer web siteleridir. Bu nedenle nasıl bir işletme fiziksel mekanına, çalışanların kıyafetine, müşteriler ile konuşmasına ve davranışlarına dikkat ediyorsa, web sitelerine de o denli özen göstermelidir.

//rasitmeletli.com/wp-content/uploads/2018/03/web-siteler.png

Profesyonel olarak oluşturulmuş kurumsal web tasarımlar ziyaretçilere gerekli bilgileri akıcı bir şekilde sunmalı, form veya telefon yoluyla iletişime geçirmeye veya site üzerinden satışa yönlendirmelidir.

İşletmenin kurumsal web tasarıma sahip olması için onlarca çalışana sahip olması gerekmez. Tek çalışana sahip bir işletme bile kurumsal vizyona sahip olmalıdır. İşletme, kurumsallaşma vizyonunu gerçekleştirmek için profesyonel olarak oluşturulmuş kurumsal bir siteye sahip olarak doğru bir adım atmış olur.

Web sitede olması gerekenler;
  • Telefon, tablet ve masaüstü cihazlar ile tam uyumlu (responsive) bir tasarıma sahip olmalıdır.
  • Site tasarımı herkes tarafından rahatça kullanılabilir kolaylıkta ve anlaşılır olmalıdır.
  • Sayfa tasarımında belirli işletmenin kurumsal kimliği ile uyuşmalıdır.
  • Ziyaretçileri firma ile iletişime geçirmeye yönelik araçlara sahip olmalıdır.
  • Hakkımızda, misyon ve vizyon, ekip çalışanları, referanslar ve iletişim sayfasında Google haritalar bilgileri bulunmalıdır.
  • Her ürün veya hizmet için ayrı birer sayfa oluşturulmalı, ziyaretçinin aradığı bilgiler profesyonel tasarımla sunulmalıdır.
  • Gelişmiş yönetim paneli ile kolayca yeni kurumsal sayfalar oluşturulabilmeli, gerekli sayfa düzenlemeleri kolayca yapılabilmelidir.
Biten Projeler
2014 yılından itibaren +200 web site yaptım. Bunlardan birkaçını örnek olarak görebilirsiniz.
Web Site Fiyatları
Web site fiyatları site özelliklerine göre ve kişilerin isteklerine göre farklılıklar gösterir.