fbpx
https://rasitmeletli.com/wp-content/uploads/2021/05/rasit-meletli-profil-foto-325x325.png
Hakkımda

1994, İstanbul doğumluyum. Cumhuriyet Üniversitesi-Bilgisayar Programcılığı 2014 mezunuyum. 3 yıl süren kurumsal hayatımda Türkiye'nin önde gelen yazılım firmalarında "Yazılım Destek Uzmanı" olarak çeşitli görev ve projeler yürüttüm. 2017 yılında kurumsal hayata veda ederek kişisel markamı kurdum. Bu zamana kadar +200 web projesi tamamladım.

Neden Yapıyorum?

Mesleğimi severek ve keyif alarak yapıyorum. Severek yapılan mesleklerdeki çalışma ruhu, yapılan işe her zaman kalite katar. İşini severek yapan kişilerle çalışmak her iki taraf içinde kaliteli ve eğlenceli bir ortaklığa dönüşüyor.

İletişime Geç!

Benimle çalışanlar ne dedi?

MÜKEMMEL
'da 55 inceleme
Levent B.AYMAZ
Levent B.AYMAZ
02/08/2021
Geribildirim alma konusunda başarılı, kendisi ile çalışmanızı tavsiye ederim
Daha fazla oku
talha ömer özgen
talha ömer özgen
27/05/2021
İnternet sitesi satın almak için kendisiyle irtibata geçtiğim ilk dakikadan itibaren özenli ve dikkatli çalışmasını taktir ettim. Raşit bey oldukça sistematik çalışıyor ve olumlu-olumsuz, işin bütün detaylarını alıcıya aktarıyor. Kendisiyle çalışmaktan çok mutlu oldum.
Daha fazla oku
Prof Özgür KILIÇKESMEZ, MD, EBIR
Prof Özgür KILIÇKESMEZ, MD, EBIR
27/04/2021
Rasit Bey, benim internet sitemi dizayn eden, istemeden dahi guncellemeler yapan, son derece didaktik ve isini seven, sevecen, bir profesyonel. Bana yardimlarindan dolayi kendisine icten tesekkur ederim
Daha fazla oku
Betül Yiğit
Betül Yiğit
03/03/2021
sizi dinleyen,aklınıza takılan sorulara açıklayıcı bir şekilde her daim cevap veren ve çözüm sunan,dürüst,işinin ehli ve web sitemizin tasarımcısı Raşit Meletli bey'e teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.
Daha fazla oku
İbrahim Said Sürmeneli
İbrahim Said Sürmeneli
12/08/2020
Sorun çözücü; Acil teslim etmem gereken bir iş için danıştım Kendisinin tecrübesiyle birlikte rahatça hallettik Teşekkür ediyorum.
Daha fazla oku
yunus ışık
yunus ışık
25/07/2020
Ellerine kollarına sağlık. Çok başarılı👏👍👍👍
Daha fazla oku